Audi RS Q e-tron gatavojas Dakārai

Audi ļoti labi atceras savu sportisko pagātni, kas bija patiesi zvaigžņu un leģendāra. Cik vērts ir Audi Quattro, kas parādījās Dakārā 1980. gadā un, pateicoties inovatīvajai pilnpiedziņai, kopvērtējumā pārspēja visus konkurentus. Vēloties atgādināt pasaules sabiedrībai par seniem sasniegumiem, Audi dizaineri ir izstrādājuši jaunu modeli, kas līdz 2022. gada beigām dosies uz leģendārām rallija sacensībām.
Runa ir par Audi RS Q e-tron modeli, kas, kā jau nopratāt pēc nosaukuma, ir pilnvērtīgs elektroauto. Izņemot to, tas ir tipisks rallija modelis ar masīvu atsperu šasiju, milzīgiem riteņiem un minimālām interjerā, kurā ir pāris pieticīgi sporta sēdekļi un analogā instrumentu grupa.

Automašīnas spēkstacija ir iespaidīga 500 kW jeb 680 ZS. Tajā pašā laikā nav pārsteidzoši, ka ir pieejama pastāvīgā visu riteņu piedziņa ar virtuālo centra diferenciāli, kas ļoti efektīvi sadala saķeri starp automašīnas riteņiem, tādējādi būtiski uzlabojot tā dinamiku.
Pagaidām modele reģistrēta tikai kā iespējamā čempionāta dalībniece. Iespējams, ka viņa vispār nepārvarēs kvalifikācijas kārtu un netiks īstā trasē, taču iespēja tam joprojām ir ārkārtīgi maza. Mēs esam pārliecināti, ka Audi RS Q e-tron parādīs sevi Dakārā visā tās krāšņumā un atnesīs slavu uzņēmumam.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.