Jaunais hibrīdais Audi A3 Sportback 45 TFSI e ir gandrīz gatavs

Jaunais Audi A3 Sportback 45 TFSI ar hibrīda spēka agregātu ir gandrīz gatavs priekšražošanai. Modelis solās kļūt par visas līnijas flagmani un priecēs līdzjutējus ar palielinātu ietekmi un daudz patīkamu jauninājumu, par kuriem mēs vēlāk runāsim tekstā.

Kā iekšdedzes dzinējs tika izmantots modernizēts 45 TFSI e, kas ražo 245 ZS jaudu. jauda un 400 ņūtonmetri griezes momenta. Vilces spēks tiek pārnests uz ģeneratoru, kas enerģiju uzkrāj ar litija jonu akumulatora palīdzību, no kurienes enerģija jau tiek nodota vilces elektromotoriem ar kopējo jaudu 480 ZS.


Baterijas ietilpība ir pietiekama, lai jaunais hibrīds WLTP ciklā varētu nobraukt 63 kilometrus, vispār neizmantojot iekšdedzes motoru. Protams, akumulatoru var uzlādēt tieši no kontaktligzdas, un ne tikai enerģijas atgūšanas bremzēšanas procesā un no benzīna dzinēja.

Tika uzlabota arī balstiekārta, palielināts bremžu disku diametrs, un klīrenss, gluži pretēji, zaudēja dažus milimetrus. Kas attiecas uz ārpusi, automašīna saņēma sporta virsbūves komplektu, spoileri, jaunu radiatora grilu, kā arī priekšējās un aizmugurējās optikas komplektu.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.