Atelier ABT prezentēja savu Audi S3

Tūninga studija ABT nesen prezentēja savu Audi S3 sūknēto versiju, kas no oriģināla atšķiras ar jaudīgāku motoru un ekstravagantu dizainu. Kopumā jauninājumu saraksts ir patiešām iespaidīgs, ņemot vērā, ka projekts tika pabeigts tikai 6 mēnešos no darba sākuma dienas.

Pirmkārt, studijas darbinieki strādāja pie standarta benzīna dzinēja jaudas, kura jauda tika palielināta līdz 310 ZS. un 400 Ņūtona metru griezes momentu. Nedaudz tika modernizēts arī septiņu pakāpju "robots" S tronic tips, kas, cita starpā, nodrošina automašīnu ar quattro pilnpiedziņu.


Automašīnas ārpuse ir daudz jauninājumu, kas neaprobežojās tikai ar firmas nosaukuma plāksnīšu uzstādīšanu. Automašīna lepojas ar jaunu sporta virsbūves komplektu, diviem spoileriem un 19 collu ER-C riteņu komplektu. Starp citu, par papildu samaksu jūs varat uzstādīt Sport GR un Sport FR modeļu 20 collu riteņus.

Salonā ir uzstādīti stilīgi sporta sēdekļi, jauna stūre un pat motora iedarbināšanas poga. Kopumā skaņošana izrādījās ļoti veiksmīga, un, ja ņemat vērā veiktās modernizācijas ātrumu, tad varat tikai apbrīnot studijas darbinieku prasmi!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.