Superauto Audi R8 LMS GT3 Evo II būs aprīkots ar ritošo daļu

Audi reti kad mūs iepriecina ar jaunām perspektīvām sporta automašīnām, kuras jau šobrīd var izlaist sacīkšu trasē. Viens no šādiem sporta auto ir Audi R8 LMS gt3 EVO 2, kas iznāks pēc pāris mēnešiem. Auto ir ierastā R8 modifikācija, kas tika izlaista 2015. gadā un tika atzīmēta ar vairākām uzvarām dažādos čempionātos un sacīkšu sacīkstēs.
Zem jaunuma pārsega slēpjas diezgan jaudīgs V10 dzinējs, kas rada iespaidīgus 585 zirgspēkus, kā arī 550 ņūtonmetru griezes momentu. Šis spēka agregāts darbojas tikai ar mehānisko transmisiju, ko joprojām dod priekšroku daudzi sacīkšu braucēji un profesionāli piloti. Turklāt modelis lepojas ar modernu neatkarīgu balstiekārtu ar šķērsstieņiem.

Automašīnas izskats arī atgādina tās priekšgājēju, lai gan tai ir daudzas unikālas iezīmes. Īpaši veiksmīga bija modeļa priekšējā daļa, kas veidota diezgan brutālā un agresīvā stilā.
Sporta auto pārdošanu vajadzētu sagaidīt ne ātrāk kā šī gada rudens sākumā. Pagaidām modelim tiek veikti galīgie testa testi, kuru rezultāts tiks noformēts līdz galīgajai versijai.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.