Audi un FAW uz jaunās platformas nodarbosies ar elektriskajām automašīnām

Audi ir parakstījis ilgtermiņa sadarbības līgumu ar Ķīnas autoražotāju FAW. Abu uzņēmumu partnerības rezultātā izveidosies Audi-FAW meitasuzņēmums, kas ražos elektriskos transportlīdzekļus Ķīnā, turpinot automašīnu pārdošanu vietējā tirgū.

Tajā pašā laikā Audi speciālisti nodrošinās jaunu pašu izstrādātu platformu elektrisko transportlīdzekļu līnijai. PPE (Premium Platform Electric) ir unikāls moduļu "dolly", kas paredzēts tieši elektriskajiem transportlīdzekļiem.


Platformā var ievietot no viena līdz četriem vadošajiem elektromotoriem, un tajā ir arī ievērojama vieta akumulatoru uzstādīšanai ar jaudu 120 kW / h. Turklāt platforma ļaus veikt automašīnas jebkura veida virsbūvē, jo tai ir pietiekama spēka rezerve.

Audi-FAW uzņēmuma rūpnīcas līnijas tiks būvētas Čangčunā, un tām vajadzētu sasniegt plānoto maksimālo jaudu līdz 2024. gada vidum. Protams, lielākā daļa automašīnu tiks pārdota milzīgajā Ķīnas tirgū, lai gan eksperti neizslēdz iespēju, ka Eiropā varētu parādīties lēti modeļi.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.