Sportiskais Audi S1 ​​e-tron quattro Hoonitron piedzīvo pārvērtības

Audi S1 e-tron quattro Hoonitron ir neparasts rallija elektromobilis, kas pēdējā gada laikā saņēmis daudz jauninājumu. Pazīstamais sacīkšu braucējs Kens Bloks, kuram paveicās izmēģināt šo auto, savos iespaidos dalījās ar Rietumu presi, kā arī stāstīja par to, ko jaunu vajadzētu sagaidīt no šī sacīkšu elektromobiļa turpmākajās sacīkstēs.
Pēc Kena teiktā, Audi viņam vienmēr ir bijis tehnisko jauninājumu etalons. Vēl 80. gados šim zīmolam bija milzīgas priekšrocības salīdzinājumā ar citiem uzņēmumiem, pateicoties aktīvām investīcijām tehnoloģijās un jaunu risinājumu izstrādē. Mūsdienās sacīkšu automašīnu tirgus ir krasi mainījies, taču Audi pieeja ir palikusi nemainīga.

Atjauninātais e-tron quattro Hoonitron iegūs izcilu atsperu piekari, kurai būtu jāizstrādā grūts maršruts ar nebeidzamiem pagriezieniem un vietu driftam. Turklāt palielināsies elektromotoru pāra jauda, nodrošinot modelim pastāvīgu visu riteņu piedziņu.
Pats jaunums dosies uz Dakaras sacīkstēm 2022. gadā. Iespējams, ka modeli vadīs tas pats Kens, taču tas nav droši. Katrā ziņā Audi ir paveicis lielisku darbu ar savu elektrisko rallija sacīkšu auto, kuram tagad ir visas iespējas uzvarēt.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.