Audi palielinās elektrifikācijas tempu

Audi, kas pirms gada paziņoja par plāniem pilnībā elektrificēt savu modeļu klāstu līdz 2030. gadam, nolēma paātrināt šī procesa gaitu. Pilnīga iekšdedzes dzinēju noraidīšana paredzēta 2033.gadā, bet līdz 2026.gadam lielākajai daļai Vācijas koncerna ražoto automašīnu vajadzētu būt dažādu klašu elektromobiļiem.
Neskatoties uz to, ka pērn Audi izdevies pārdot 52 774 elektromobiļus, kas ir par 51,4 procentiem vairāk nekā gadu iepriekš, elektrifikācijas tempi nepārprotami neapmierina Vācijas koncerna vadību. Palielinoties konkurencei, uzņēmumam būs jāpalielina ātrums un aktīvi jāiegulda savu ražošanas līniju pārveidē.

Runa ir par 37 miljardiem dolāru, kas tuvāko gadu laikā tiks ieguldīti infrastruktūrā. Turklāt uzņēmuma vadība paziņoja, ka līdz 2026. gadam vairāk nekā pusi no visa Audi modeļu klāsta pārstāvēs tikai un vienīgi elektromobiļi.
Protams, tik lielas investīcijas un darbaspēka izmaksas radīs augstākas cenas uzņēmuma elektromobiļiem. Kopumā elektromobiļu izmaksas joprojām ir augstas. Tajā pašā laikā eksperti norāda, ka tuvāko gadu laikā noteikti nav vērts gaidīt tā kritumu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.