Ir izlaista Audi A8 Horch versija

Horča automašīna Audi A8 tika pamanīta braukšanas pārbaudēs Ingolštatē. Modelis lepojas ar atsaucīgāku motoru, interesantu dizainu un daudzām citām tikpat iespaidīgām inovācijām. Tomēr izskatīsim tos sīkāk.

Zem pārsūknētā Audi A8 pārsega mūs sagaida V8 biturbo motors, kas ražo pat 550 ZS. un 800 Ņūtona metru griezes moments. Šis "bērns" strādā ar ļoti veiksmīgu robotizētu kasti, kas turklāt var nodrošināt pilnpiedziņas modeli.


Turklāt tika palielināta garenbāze, uzlabota modeļa balstiekārta un izplūdes sistēma. Pēc izskata riteņu arkas ir daudz plašākas nekā sākotnējā versijā. Jūs varat arī pamanīt jauno ķermeņa komplektu un pilnīgi atšķirīgu LED optikas formu. Turklāt modelis nāk no montāžas līnijas tieši ar vinila rotājumiem, kas rada noteiktu noskaņu.

Atjauninātais Audi A8 tirgū nonāks šī gada maijā. Kaut arī nav informācijas par modeļa izmaksām un apdares līmeņiem, tāpēc mēs uzmanīsim jauno produktu.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.