Auto signalizācija Pandora DXL 3500

Automašīnu zādzību statistika nav iepriecinoša.

  Jebkura automašīna, īpaši neaizsargāta, ir pakļauta zādzības riskam. Ikviens var zagt, no pankiem līdz profesionāļiem. Viņi var viegli atvērt jūsu automašīnu ar improvizētiem līdzekļiem un paslēpties. Ja automašīnai nav pat minimālas aizsardzības, tās zādzības risks palielinās līdz maksimumam. Kas nepieciešams drošībai?
Populārākais risinājums ir uzstādīt auto signalizāciju. Izvēloties signalizāciju Pandora DXL 3500, kuru izstrādā AlarmTrade rūpnīca, saņemsiet premium klases drošības kompleksu ar iespēju programmēt caur USB. Ierīce darbojas diapazonā no 433,1 līdz 434,9 MHz. Tas izmanto 32 bitu mikrokontrolleri, kas ļauj apstrādāt mūsdienu automašīnu CAN-kopnes plūsmas un aprēķinus, kas saistīti ar signāla kodēšanas algoritma paaugstinātu drošību.

Sistēmai ir 12 neatkarīgi programmējami kanāli, paplašināta notikumu atmiņa un atbalsts vairāk nekā 150 CAN protokoliem, kas aptver gandrīz visas sērijveidā ražotās automašīnas mūsu tirgū.Protams, ir arī citi mehānismi un ierīces, kas aizsargā jūsu automašīnu. Piemēram, viņi izmanto satelītu sistēmas uzstādīšanu, imobilaizerus, automašīnu signalizāciju, ātrumkārbas vai stūres mehāniskos bloķētājus, bremžu bloķētāju utt. Mehāniskās slēdzenes uz pārnesumkārbas un stūres ir kļuvušas populāras ne tik sen.

Tie ir tā sauktie bloķētāji, kas neļauj kustēties stūrei un ātrumkārbai. Bremžu bloķēšanai ir līdzīgs mehānisms kā mehāniskajām slēdzenēm. Viss ir iespējams, ja vēlaties to atbloķēt. Tas ir tikai laika un profesionāļa roku jautājums. Tirgū ir ļoti pieprasīta bākuguvju uzstādīšana automašīnā, pateicoties kurām, izmantojot satelītu, jūs varat izsekot jūsu automašīnas kustībai. Galu galā šī ir iespēja atrast nolaupītājus un atgriezt automašīnu. Bet ir iespēja, ka nolaupītājs apzinās bākas klātbūtnes iespēju un var to vienkārši izslēgt vai izmest kaut kur pa ceļu.
Katrs auto ir individuāls savā veidā un prasa individuālu attieksmi. Lai atrastu nepieciešamo aizsardzību pret zādzībām, vislabāk ir meklēt profesionāļu palīdzību, kas var ieteikt individuālu aizsardzību jūsu automašīnai. Profesionāli uzņēmumi, kas nodarbojas ar pretaizdzīšanas sistēmu izstrādi un uzstādīšanu, zina daudz par pretaizdzīšanas aizsardzību. Viņi ieteiks un izvēlēsies aizsardzību.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.