Parādījās uzlādētā Audi TTS sacensība plus

Audi TTS sacensības plus ir jauns, ļoti laba automobiļa unikāls aprīkojums, kas parādījās 2018. gadā klasiskās Audi TT pārveidošanas laikā. Mūsdienu autobūves nozare, kas ieslīgusi pārveidotās versijās un sevis kopēšanā, nomāc daudzus autobraucējus, taču konkurences plus gadījumā uztraukumam nav pamata.

Papildus ārējām izmaiņām automašīna saņēma vairākus tehniskus jauninājumus. Pirmkārt, tas attiecas uz barošanas bloku, kura atdeve tagad ir 320 ZS. un 400 Ņūtona metru griezes momentu. Septiņu pakāpju S tronic, kas atbalsta pilnpiedziņu, joprojām darbojas kupejā ar motoru.


Kas attiecas uz modeļa dizainu, tas ir kļuvis daudz modernāks un sportiskāks. Svaigas LED optikas klātbūtne, pārskatītas virsbūves formas un proporcijas, kā arī eleganti 20 collu vieglmetāla diski ir iepriecinoši. Salonā mūs sagaida ar atjauninātām sēdvietām, multimediju sistēmu ar lielu ekrānu, kā arī virkni citu, ne mazāk ievērojamu jaunu priekšmetu.

Modelis jau ir nonācis priekšražošanā. Automašīnu tirdzniecības vietās automašīna parādīsies līdz vasaras vidum, un iepriekšējie pasūtījumi būs pieejami, sākot no 17. aprīļa!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.