Audi Q5 e-tron iegūs jaunu paketi

Q5 e-tron ir grezns Audi elektromobilis, kas sevi pierādīja tirgū un kuram ir augsts pārdošanas līmenis gan zīmola dzimtajā Eiropā, gan daudzās citās pasaules valstīs. tajā pašā laikā dizaineru pilnveidot modeli, iegūt jaunas īpašas versijas, konfigurācijas un apdares līmeņus.
Tātad pavisam nesen parādījās jauna augstākās klases elektriskā krosovera konfigurācija ar komforta līmeni un uzlabotiem tehniskajiem parametriem. Un jau pamata spēks, kas sastāv no diviem elektromotoriem ar kopējo jaudu 435 ZS. palika nemainīgs, tad pastāvīgi jauda palielinājās par 25 procentiem.

Tika rediģēts arī modeļa izskats, kas saņēma LED optiku, jaunus riteņus, radiatora režģi un dažus ievērojamus virsbūves elementus. Salonā viņi nomainīja multimediju sistēmu un sakoptu, kā arī pievienoja nospiedumu uz sēdekļiem ar šuvēm.
jaunais aprīkojums ir pilnībā attaisnojams, jo tajā bez "kosmētikas" ir arī uzlabots akumulators. tajā pašā laikā viņi sola neko daudz necelt automašīnu, kas jau tā pat Eiropas mērogā maksā diezgan lielu naudu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.