Audi pārbauda divvirzienu uzlādi

Audi inženieri izstrādā divvirzienu elektrisko transportlīdzekļu lādētāju, kas var izmantot mājas enerģijas ražošanas sistēmas. Mūsdienās attīstītajās valstīs aktīvi tiek uzstādīti saules paneļi, kas elektriskā transportlīdzekļa akumulatoru var izmantot kā rezervuāru saražotās elektroenerģijas uzglabāšanai.

Šī projekta mērķis ir palielināt infrastruktūras efektivitāti, kas ļaus ietaupīt un ietaupīt elektroenerģiju. Šis komplekss tika nosaukts ar nosaukumu V2H, un to izmanto kopā ar saules paneļu sistēmu, kuru var uzstādīt uz vasarnīcas vai lauku mājas jumta.


Tajā pašā laikā uzlāde var paņemt enerģiju gan no mājsaimniecības tīkla, gan no saules baterijām, samazinot tarifu maksāšanas izmaksas. Tādējādi dienas laikā elektriskā automašīna var vairāk paļauties uz saules enerģiju, un naktī, kad samazinās elektrības tarifi, to var darbināt ar mājsaimniecības elektrību.

Pēc provizoriskiem aprēķiniem, testa perioda beigas tiks pabeigtas līdz šī gada beigām, nākamā gada sākumā, būs iespējams sākt šādu uzlādes staciju masveida ražošanu.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.