Audi Artemis strādā pie daudzsološa elektromobiļa

Audi Artemis nodaļa strādā pie daudzsološa elektriskā transportlīdzekļa, kura pamatā ir jaunā IAL platforma. Pagaidām par gaidāmajām ziņām ir zināma ļoti maz detaļu, taču daļa informācijas joprojām nāk no iekšējiem avotiem.

Galvenais projekts tika piešķirts Markusam Dismismannam, kurš vairākus gadus pirms pievienošanās Audi strādāja BMW. Tajā pašā laikā Markus bija iesaistījies vairāku bavariešu elektrisko transportlīdzekļu izveidē, un viņu izdevās atzīmēt arī Audi e-tron projektā. Tādējādi vadītājam ir pieredze, un viņš noteikti to izmantos, lai izveidotu jaunu elektromobili.


Kļuva zināms arī projekta nosaukums Artēmijs, kas datēts ar sengrieķu medību dievieti. Pagaidām nav skaidrs, kā šis nosaukums atspoguļos automašīnas būtību un koncepciju, taču tas šķiet diezgan izklaidējošs.

Turklāt projektam jākļūst par reālu visas Volkswagen grupas flagmani, un ne tikai par Audi koncernu. Sākotnējais tā ieviešanas datums ir paredzēts 2024. gadā. Spriežot pēc pieejamajiem datiem, varam secināt, ka Audi atkal gatavo īstu novatorisku brīnumu, kuram mēs jau esam gatavi!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.