Audi SQ5 Sportback

Jaunais Audi SQ5 Sportback ir uzlādēta speciālā parastā SQ5 versija, kas iepriecinās pircējus ar lielāku griezes momentu dzinēju, kā arī dažiem dizaina priekiem, kas izgatavoti sportiskā stilā. Faktiski vāciešu sporta īpašās versijas jau sen un stingri ir ienākušas sabiedrības apziņā kā pareizi cienīgs produkts, kas paplašina bāzes līnijas iespējas.

Mūs nepievīla arī Audi SQ5 Sportback, kura ir ļoti “garšīgs” V6 dzinējs ar 354 ZS. un 500 ņūtonmetru griezes momentu. Šis benzīna turbodzinējs darbojas ar sešpakāpju automātisko pārnesumkārbu un visu riteņu piedziņu, kas nevar vien priecāties.

Arī dizaina ziņā mašīna ir veiksmīga. Ietekmē stilīgu 20 collu disku, izcilu LED priekšējo un sānu lukturu, spoilera un virsbūves komplekta klātbūtne. Salonā ir paredzēts trīs zonu klimata kontrole, sporta sēdekļi ar nospiedumu uz atzveltnēm un galvas balstiem, apsildāma stūre un tie paši sēdekļi.
Parasti, kā ierasts, sanāca panākt cienīga sporta versija, kas spēj pārsteigt gan sportiskā, gan dizaina ziņā. Auto jau ir nonācis auto dīleros Eiropā, kas nozīmē, ka aktīva modeļa tirdzniecība sāksies jau pavisam tuvā nākotnē.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.