Audi Q3 un Volkswagen Golf atsauca bremžu dēļ

Audi Q3 un Volkswagen Golf ir piedzīvojuši plašu atsaukšanu bremžu sistēmā konstatēto defektu dēļ. Paredzēts atsaukt aptuveni 12 500 Audi Q3, kā arī 3500 Volkswagen Golfs, kurus nomainīs pamatplāksne, kas izraisīja nepareizu darbību.

Tas viss attiecas uz metinājuma šuvi, kas savieno bremžu pedāli ar pamatplāksni, kas izrādās vājākā ķēdes saite. Sliktas kvalitātes metināšanas rezultātā, intensīvi bremzējot, var notikt plāksnes deformācija, kas savukārt novedīs pie bremzēšanas neiespējamības.


Lai samazinātu ceļu satiksmes negadījumu iespējamību līdz nullei, 2020. gadā ražotu automašīnu ar trūkumiem īpašnieki tiek aicināti apmeklēt bezmaksas servisu oficiālajās Audi un Volkswagen pārstāvniecībās. Lai saprastu, ka tieši jūsu automašīna tika iekļauta "laimīgo" sarakstā, jums jāievada tā VIN numurs uzņēmuma oficiālajā vietnē.

Protams, tas nav pirmais un ne pēdējais masveida automašīnu atsaukšanas gadījums, kas notiek absolūti visiem uzņēmumiem. Par laimi, jūs varat novērst darbības traucējumus pilnīgi bez maksas!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.