Audi pārņems kontroli pār Bentley

Lielbritānijas kompānija Bentley, kas, tāpat kā Audi, ir daļa no VW grupas, līdz 2021. gada beigām nonāks vācu autoražotāja patronāžā. Protams, mēs nerunājam par uzņēmuma iegādi, bet tikai par vadības nodošanu, kam būtu jāveicina Lielbritānijas autoražotāja biznesa stiprināšana.

2019. gadā Bentley uzrādīja ievērojamu pārdošanas apjomu pieaugumu, kas bija 15 procenti no gada neto ieņēmumiem, bet 2020. gadā, iestājoties pandēmijai un grūtībām pārdot premium klases automašīnas, uzņēmumam klājās daudz sliktāk.


Uz šī fona VW grupas direktori nolēma nodot Bentley patronāžu Audi, kurai ir vairāk resursu un pieredzes, lai strādātu pašreizējā ekonomiskajā situācijā. Turklāt Audi ir labi attīstīts dīleru tīkls un iespaidīgs tirgotāju personāls, kas tagad cieši iesaistīsies Lielbritānijas kolēģu produktos.

Protams, vadības maiņa neietekmēs uzņēmuma pašreizējo modeļu ražošanu, kā arī plānotās automašīnas, kuru pirmizrāde gaidāma tuvākajā nākotnē. Tātad zīmola faniem noteikti nav jāuztraucas par nosacītu Bentley neatkarības zaudēšanu, kas tāpat kā iepriekš priecēs mūs ar ekskluzīvām luksusa automašīnām!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.