Tagad Audiory Q8 no Mansory ir pārdošanā

Slavenā tūninga studija Mansory atkal ir izmantojusi Audi ideju par pamatu savam jaunajam projektam. Šoreiz leģendārās iestādes burvjiem nebija acis uz neko, bet gan uz luksusa Audi RS Q8, kas burtiski spēlēja ar jaunām krāsām un tehniskajiem parametriem. Apskatīsim šo skaisto vīrieti tuvāk!

Padziļināta barošanas bloka skaņošana, izmantojot savu programmatūru, ļāva palielināt jau tā zvērīgā motora jaudu no 600 līdz 780 ZS. Tajā pašā laikā degvielas patēriņš jauktajā režīmā ir tikai 14 litri, kas nav tik daudz, ņemot vērā visu izsalkušo zirgu ganāmpulku, kas alkst ātruma.


Turklāt studija ir strādājusi pie automašīnas piekares, kas tagad ir pneimatiska, labāko Ferrari un Porsche superauto pārstāvju manierē. 


Modelis lepojas arī ar 21 collu dizaina riteņiem un vairākām vizuālām virsbūves modifikācijām. Arī interjerā ir diezgan daudz jauku funkciju, kas lepojas ar jauniem sēdekļiem un vadības paneli.

Automašīna tiks izlaista ierobežotā tirāžā līdz vasaras sākumam. Jūs varat iepriekš pasūtīt šo automašīnas versiju tūninga studijas oficiālajā vietnē.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.