Jaunas QuantumScape šūnas ir gatavas ražošanai

Audi aktīvi eksperimentē ar jaunām akumulatoru šūnu tehnoloģijām. Mūsdienu litija jonu akumulatoriem, lai gan tie ir diezgan ietilpīgi un uzticami agregāti, joprojām ir daudz trūkumu, no kuriem galvenais ir zemais akumulatora darbības cikls.
Vidēji elektromobiļa akumulators atbalsta līdz pusotram tūkstotim uzlādes-izlādes ciklu, kas nav tik daudz. Tajā pašā laikā katrs nākamais cikla solis samazina akumulatora kopējo ietilpību, radot problēmas aktīvajiem vadītājiem. Lai atrisinātu šo problēmu, inženieri visā pasaulē strādā pie jaunām akumulatoru tehnoloģijām.

Jaunās QuantumScape šūnas, ko izstrādā Audi, jau uzrāda lieliskus rezultātus. Testēšanas gaitā izdevās noskaidrot, ka akumulatora darbības laiks ir palielinājies par aptuveni 40 procentiem jeb 800 cikliem, kas ir ļoti labs rādītājs. Turklāt bija iespējams samazināt šūnu svaru, kas ietekmēs to energoefektivitāti.
Jaunu bateriju ražošana uz QuantumScape bāzes ir paredzēta 2023. gada vidū. Līdz tam mums pilnībā jāpārbauda tehnoloģija, kā arī jāizstrādā montāžas līnijas, kas ļaus pilnā apjomā savākt baterijas.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.