Audi e-tron 55 quattro paplašināts klāsts

Crossover Audi e-tron 55 Quattro lepojas ar palielinātu jaudas rezervi, kā arī atjauninātu interjeru. Šie un daži citi jauninājumi tika ieviesti ar nākamo krosovera atjauninājumu, kas tika prezentēts tikai pagājušajā nedēļā. Auto diezgan labi pārdod daudzās Eiropas valstīs, kā arī ASV, tāpēc modelis saņem atjauninājumus gandrīz katru ceturksni.
Tātad, kas mums šobrīd ir. Vispirms parunāsim par akumulatoru, kas tagad var nodrošināt modelim līdz pat 560 km darbības rādiusu WLTP ciklā. Kas attiecas uz elektromotoriem, tie palika bez izmaiņām. Tomēr inženieri strādāja pie parasto dzinēju atgriešanas, mirgojot operētājsistēmu un vadības bloku, tā ka galu galā to jauda pieauga par aptuveni 5-10 procentiem.

Tagad mēs pārceļamies uz salonu, kur mūs sagaida digitālais instrumentu panelis, uzlabota multimediju sistēma ar atbalstu modernām lietojumprogrammām, kā arī jauni priekšējās rindas sēdekļi ar regulēšanu visos virzienos.
Audi e-tron 55 Quattro izrādījās patiesi neaizmirstams auto. Pašreizējais atjauninājums tikai uzsver tā izcilās īpašības, kuras novērtē autobraucēji no visas pasaules. Ceram, ka šī modeļa pārdošanas apjomi turpinās labot rekordus un arī laika gaitā pieaugs.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.