Dizainers Audi A3 Wang Yibo gatavojas izlaišanai

Audi A3 Wang Yibo ir parastā A3 dizaina versija, kas ir ievērojami pārveidota, pateicoties vācu autoražotāja dizaineru centieniem. Ja automašīnā nav tik daudz tehnisku jauninājumu, tad jaunie ārējie un iekšējie priekšmeti patiešām pārsteidz iztēli!

Zaļais neona stils uzreiz piesaista uzmanību un ir izvēlēts kā vienojošais pamats visam dizainam. To attēlo gan apgaismots digitālais paneļa panelis, gan arī daudzie braukšanas lukturi zem automašīnas lukturiem.


Īpašā versija saņēma sporta aerodinamiskā virsbūves komplektu, vairākus jaunus virsbūves elementus ar unikālu štancēšanu, kā arī jaunus riteņus un LED optiku. Interjerā ir kvalitatīvi sēdekļi ar zaļām šuvēm, unikāls vadības panelis, sporta stūre, jauna droseļvārsta saķere un pedāļi.

Uzlādētais hečbeks tiks parādīts pārdošanā tikai 2021. gada trešajā ceturksnī un iznāks ļoti pieticīgos daudzumos. Paredzams, ka lielāko daļu automašīnu pārdos Āzijas reģionā, tāpēc Eiropas pircējiem ir maz iespēju iegādāties automašīnu.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.