Audi RS 6 un RS 7 kļūs pieejamākas

Sporta automašīnas Audi RS 6 un RS 7 būs pieejamākas pat visaugstākajā aprīkojuma līmenī. Cenu samazinājumu veicināja Audi vēlme paplašināt potenciālo klientu skaitu un tādējādi palielināt uzņēmuma ieņēmumus. Tajā pašā laikā cenu samazinājums būs pieejams ne tikai jaunajām Audi RS 6 Avant un RS 7 Sportback versijām, bet arī visai automašīnu saimei.

Tātad, Audi RS 6 Avant ar iespaidīgu V8 biturbo motoru ar 4 litru tilpumu un 600 ZS. pie 800 ņūtonmetriem klientiem tas maksās 120 tūkstošus eiro par universālu un 132 tūkstošus par hečbeku. Audi RS 6 un RS 7 ar to pašu 639 ZS motoru maksās aptuveni 155 tūkstošus, kas, ņemot vērā automašīnas klasi, ir ļoti pieņemama cena.


Abas versijas ir aprīkotas ar astoņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu, pneimatisko balstiekārtu, jaudīgu 48 voltu startera ģeneratoru un elektriskām durvju un bagāžnieka piedziņu. Turklāt par papildu samaksu var pasūtīt uzlabotu Bang & Olufsen audio sistēmu, kas ietver 15 stero skaļruņus, kas izkaisīti visā salonā.

Protams, automašīnas ietver daudzas citas, mazas iespējas, piemēram, to pašu bezvadu uzlādi viedtālruņiem un apsildāmu vējstiklu. Tomēr nav jāuzskaita visas sporta automašīnu īpašības.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.