Audi Skysphere būs tehnoloģiskā virsbūve

Audi Skysphere ir jauns, daudzsološs vāciešu koncepts, kas izceļas ar vairākiem inovatīviem uzlabojumiem. Tāpat kā jebkurš cits konceptauto, arī Skysphere šobrīd ir pieejams vienā eksemplārā, ko savām acīm varēsiet aplūkot dažādās izstādēs un pasākumos.
Modelis galvenokārt ir ievērojams ar savu neparasto un tehnoloģiski progresīvo virsbūvi. Fakts ir tāds, ka teleskopiskās formas dēļ tas var mainīt savu garumu jebkurā secībā. Elektriskās piedziņas ļauj pagarināt un saīsināt korpusa pamatni, nospiežot pogu, kas izskatās diezgan iespaidīgi.

Tāpat Audi Skysphere ir pilnvērtīgs elektroauto ar vienu elektromotoru, kas ērti izvietots uz automašīnas aizmugurējās ass. Spēka agregāta jauda ir 465 kW jeb 632 ZS. un 750 ņūtonmetru griezes moments. Tajā pašā laikā automašīna četrās sekundēs paātrinās līdz simtiem.
Turklāt ievērības cienīgs ir auto izskats, kas vienlaikus atgādina rodsteru un kaut kādu sporta kupeju. Kopumā tas izrādījās diezgan stilīgs. Žēl tikai, ka konceptam ir vienreizēja auto statuss, un šo dizainu mēs neredzēsim bariem.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.