Garā garenbāze Audi A3 parādīsies Ķīnā

Lielizmēra Audi A3 nonāks pārdošanā Ķīnas tirgū. Daudzi autoražotāji veic šo soli, lai ieinteresētu Ķīnas patērētājus, kuru vidū lielas automašīnas tiek uzskatītas par prestiža un greznības pazīmi.

Jo īpaši automašīnas garums, kā arī garenbāzes platums tiks palielināts par vairākiem centimetriem. Tādējādi izstieptā Audi A3 versija parādīsies Guandžou auto izstādē, kas notiks šī gada aprīlī. Tur tiks paziņots arī par oficiālo pārdošanas sākumu, pēc kura automašīnu var pasūtīt pie oficiālajiem Audi koncerna dīleriem Ķīnā.


Papildus palielinātajai virsbūvei automašīna neatšķiras no Eiropas kolēģa. Tā pati dzinēju līnija, interjera dizains un tehniskais aprīkojums. Atgādinām, ka pamata versijā pircēji var paļauties uz benzīna četriem ar turbokompresoru ar jaudu 150 ZS. un 250 Ņūtona metru griezes moments.

Ja var izvēlēties Audi A3 dzinēju, septiņu pakāpju "robota" S tipa tronic un priekšējo riteņu piedziņa ir standarta risinājumi, kurus diemžēl nevar aizstāt. Tomēr ir baumas, ka ķīniešiem kā bonuss tiks piešķirts dīzeļa 2.0 TDI ar 150 ZS. un 360 Ņūtona metru griezes moments. Tomēr oficiāli Audi pārstāvju dati par šo jautājumu vēl nav ziņoti.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.