Audi Q5 e-tron parādīsies divās versijās

Jaunajam Audi Q5 e-tron vajadzētu parādīties tirgū uzreiz divās variācijās. Modelis ir Volkswagen ID.6, kas nesen debitēja Guandžou. Abām automašīnām ir līdzīgas tehniskās īpašības un tās galvenokārt konkurēs Ķīnas tirgū, kas kļūst arvien pievilcīgāks Eiropas autoražotāju acīs.
Q5 e-tron ir premium klases sedans, kuram būs aizmugurējo riteņu piedziņas versija ar 150 kW un 204 ZS dzinēju, kā arī pilnpiedziņas līdzinieks ar quattro prefiksu, kas jau var lepoties ar diviem elektromotoriem ar kopējo jauda 225 kW un 306 ZS.

Šajā gadījumā abiem modeļiem būs viens un tas pats akumulators, kura jauda ir 83,4 kWh. Tas ir pietiekami aptuveni 520 kilometriem, kas nav tik daudz, ņemot vērā to, kādi konkurenti jau ir klāt premium segmenta tirgū. Jebkurā gadījumā izcils dizains, zīmola Eiropas kvalitāte un komfortablu iespēju pārpilnība salonā vairāk nekā kompensē šo nelielo trūkumu.
Abi elektromobiļi pārdošanā nonāks šī gada beigās. Tajā pašā laikā viņi sola nepaaugstināt jaunu produktu izmaksas dažu ekonomisko grūtību dēļ. Jebkurā gadījumā cenas elektriskajiem transportlīdzekļiem joprojām ir ļoti augstas.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.