Audi A8L Horch ienāk Ķīnas tirgū

Audi A8L Horch nokļuva Ķīnas tirgū, kur automašīna tiks nedaudz pielāgota reģiona vajadzībām. Jo īpaši tiks palielināti virsbūves izmēri, nedaudz uzlabots interjers, kā arī modeļa izskats. Tomēr visas šīs izmaiņas ir nelielas, jo Ķīnas sabiedrība mīl Eiropas automašīnas tādas, kādas tās ir.
Horch versija ir sava veida īpaša oriģinālā A8L versija, kas lepojas ar sportiskāku interjeru un zemāku klīrensu. Tajā pašā laikā ķīniešu versijai ir palielināta riteņu bāze un izstiepta virsbūve, kas, pēc vietējo pircēju domām, arī ietekmēs īpašnieku statusu.

Spēka agregāts ir iespaidīga dizaina V6 benzīna dzinēju līnija, kas attīsta vidēji 340 ZS. un 500 ņūtonmetru griezes momentu. Līdz simtam šāds dzinējs ļoti sarežģītu sedanu var paātrināt 5,7 sekundēs, un modeļa maksimālais ātrums ir visi 250 kilometri stundā.
Protams, mēs vēlētos, lai Audi visu savu sedanu līniju ātri pārceltu uz elektrisko vilci, taču dažas problēmas ar elektrifikācijas ieviešanu nemitīgi atbīda loloto datumu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.