rezervesdalas24.lv palīdzēs uzturēt automašīnu labā stāvoklī

1785 0

Audi pārņems kontroli pār Bentley

Lielbritānijas kompānija Bentley, kas, tāpat kā Audi, ir daļa no VW grupas, līdz 2021. gada beigām nonāks vācu autoražotāja patronāžā. Protams, mēs nerunājam par uzņēmuma iegādi, bet tikai par vadības nodošanu, kam būtu jāveicina Lielbritānijas autoražotāja biznesa stiprināšana.

1778 0

Audi RS 6 un RS 7 kļūs pieejamākas

Sporta automašīnas Audi RS 6 un RS 7 būs pieejamākas pat visaugstākajā aprīkojuma līmenī. Cenu samazinājumu veicināja Audi vēlme paplašināt potenciālo klientu skaitu un tādējādi palielināt uzņēmuma ieņēmumus. Tajā pašā laikā cenu samazinājums būs pieejams ne tikai jaunajām Audi RS 6 Avant un RS 7

1832 0

Izmēģiniet Audi TT RS

Sportiskais Audi TT RS pēc dienas sacensību trasē atstāj patīkamāko pieredzi. Automašīna ir Vācijas auto koncerna inženieru jaunāko sasniegumu būtība, kā arī patīkami pārsteigumi dizaina atklājumu jomā. Kopumā, ja jums ir iespēja braukt ar šo modeli, noteikti izmantojiet to!

1834 0

Testa brauciena hečbeks Audi A7

Stilīgs, moderns un spēcīgs. Tā pēc mūsu šodienas testa brauciena var raksturot jaunākās paaudzes Audi A7 hečbeku. Automašīna pēc iespējas vairāk atbrīvojas no sevis, ņemot vērā visu elementu uzticamību, komfortu un nevainojamību. Tomēr ejam kārtībā.