Audi A8 un S8 ieguva jaunu optiku

Divi Audi modeļi uzreiz piedzīvoja vēl vienu pārveidojumu, kas paredzēts, lai uzlabotu ārējos datus un padarītu automašīnu izskatu atbilstošu mūsdienu tendencēm. Mēs runājam par Audi A8 un S8, kas saņēma daudz jauninājumu, no kuriem galvenais bija svaigas LED optikas klātbūtne.
Audi A8, kas tirgū ir jau piektajā paaudzē, kas parādījās 2017. gadā, ilgu laiku nav atjaunināts. Tā sporta versija S8, kas tika izlaista divus gadus vēlāk, lai gan tai ir patīkama ārējā forma, arī prasa zināmu pilnveidošanu, ko vācu koncerna dizaineri veica pārveidošanas laikā.

Abas versijas saņēma durvju līstes, svaigu režģi ar zīmolu gredzeniem, dažas atkārtoti apzīmogotas virsbūves daļas un lielisku LED priekšējo lukturu komplektu, kas lielā mērā ietekmēja jauno automašīnu izskatu. Rezultāts ir diezgan moderns un savlaicīgs atjauninājums.
Runājot par tehniskajiem parametriem, abi modeļi pircējiem joprojām piedāvā V8 benzīna un V6 dīzeļdzinējus. Par modeļa nenovēršamo pāreju uz elektrisko vilci vēl nav ziņots, taču tas ir tikai laika jautājums.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.