RS automašīnu priekšpasūtījumi pieejami pie Audi dīleriem

Universāls Audi RS 6 Avant, pacēlājs Audi RS 7 Sportback un krosovers Audi RS Q8 gatavojas pilna apjoma palaišanai. Tajā pašā laikā gaidāms ievērojams cenu samazinājums, kam pircēji būtu jāpiespiež veikt iepriekšēju pasūtīšanu. Starp citu, šī funkcija jau ir pieejama pie daudziem pilnvarotiem Audi izplatītājiem.

Mēs detalizēti neuzskaitīsim visus modeļu tehniskos parametrus. Teiksim tikai to, ka katra no šīm mašīnām ir aprīkota ar jaudīgu benzīna dzinēju, kura atdeve pārsniedz 600 Zs. Ir iespējams izvēlēties arī pastāvīgu pilnpiedziņu, kas jau sen ir kļuvusi par nepateikto automašīnu pazīmi no četriem gredzeniem.


Atvērta iepriekšēja pasūtīšana ir pieejama visu Rietumu valstu iedzīvotājiem, ieskaitot Austrāliju un Jaunzēlandi. Automašīnu piegādes sāksies jau martā, tāpēc īpaši nepacietīgi sporta ģimenes cienītāji jau paspējuši iepriekš pasūtīt un ar nepacietību gaida automašīnu piegādi, kas, starp citu, ir ļoti ērti.

Kas attiecas uz pazeminātām cenām, jums nevajadzētu uztraukties par to atgriešanos iepriekšējā līmenī, vismaz nākamajā gadā. To ar pārliecību paziņoja Audi galvenais vadītājs vienā no savām daudzajām intervijām.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.