Testa brauciena hečbeks Audi A7

Stilīgs, moderns un spēcīgs. Tā pēc mūsu šodienas testa brauciena var raksturot jaunākās paaudzes Audi A7 hečbeku. Automašīna pēc iespējas vairāk atbrīvojas no sevis, ņemot vērā visu elementu uzticamību, komfortu un nevainojamību. Tomēr ejam kārtībā.

Šis modelis ir aprīkots ar turbodīzeļdegvielas motoru vai benzīna V6 motoru ar tiešu iesmidzināšanu un turbokompresoru atkarībā no izvēlētās konfigurācijas. Tajā pašā laikā motora līnijas vidējā jauda ir 280-340 ZS. Benzīna dzinējs darbojas ar astoņu pakāpju robotu, bet dīzeļa - ar septiņu pakāpju automātisko.


Nākamais - automašīnas ārpuse, kas ir Audi stilistu dizaina idejas augšdaļa. Apsverot šo automašīnu, var atšķirt gludas pārejas, ātras līnijas, izsmalcinātas proporcijas un daudzus citus, ne mazāk acīm tīkamus dizaina toņus.

Tagad par vadāmību. Mums uzreiz jāsaka, ka tas ir ārpus uzslavas. Informatīvais stūre, skaidri reaģējošie pārnesumi un neticamais gludums, pateicoties modernajai neatkarīgajai daudzsviru konstrukcijas balstiekārtai, ļauj burtiski atpūsties pie šīs automašīnas stūres!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.