Izmēģiniet Audi TT RS

Sportiskais Audi TT RS pēc dienas sacensību trasē atstāj patīkamāko pieredzi. Automašīna ir Vācijas auto koncerna inženieru jaunāko sasniegumu būtība, kā arī patīkami pārsteigumi dizaina atklājumu jomā. Kopumā, ja jums ir iespēja braukt ar šo modeli, noteikti izmantojiet to!

Modelis tiek prezentēts divās versijās - kupejas un kabriolets. Mēs saņēmām pirmo variantu. Kas attiecas uz dzinēju klāstu, tas ir arī diezgan plašs. Mūsu Audi TT RS ir tiešās iesmidzināšanas benzīna rindas dzinējs ar turbokompresoru, kas ražo 400 ZS.


Jūs varat ilgi baudīt automašīnas dizainu, jo tas izskatās vienkārši lieliski, taču mēs aprobežosimies ar interjera aprakstu, kas, pēc mūsu pazemīgā domām, ir viens no labākajiem visā Audi līnijā. Ērtākie sēdekļi ar perfektu fit, informatīvu stūri, intuitīvu visu vadības ierīču izvietojumu un pilnu funkciju klāstu!

Visbeidzot, Audi TT RS dinamikā vienkārši nolaižas no jumta. Paātrinājums līdz simtam aizņem tikai 3,7 sekundes, un maksimālais ātrums ir 250 km / h. Gaisa balstiekārta darbojas gudri, un katrs pagrieziens tiek izturēts ar ķermeņa mandeļu līmeņa mandeļu līmeni.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.