Nirnbergā ierodas jauns Audi uzlādes centrs

Audi nesen pabeidza sava pirmā uzlādes mezgla būvniecību Vācijā. Nirnbergas pilsētā ir atvērts elektrisko transportlīdzekļu uzlādes punkts, kas ir ideāls sākumpunkts vērienīgam Audi izstrādātam elektriskās infrastruktūras projektam. Sīkāka informācija par uzlādes centrmezglu ir atrodama vēlāk tekstā.
Mezgls tika uzbūvēts no paša sākuma septiņu mēnešu laikā un beidzot pavēra durvis dažādu marku elektrisko transportlīdzekļu īpašniekiem. Protams, ne tikai elektromobiļu īpašnieki no Audi var uzlādēt savu automašīnu, bet viņiem būs pieejamas papildu iespējas. Starp citu, centrmezgls atbalsta ātrās uzlādes funkciju, uz kuras vienlaikus var stāvēt līdz 6 automašīnām.

Tomēr pat ātra uzlāde aizņem apmēram 30 minūtes, kas jums ir nepieciešams kaut ko paņemt. Šajā laikā automašīnu īpašnieki var atpūsties otrajā stāvā, kas atgādina mājīgu kafejnīcu ar dīvāniem un kafijas galdiņiem.
Šis uzlādes mezgls ir tikai pirmā zīme, jo projekts ietver veselu līdzīgu punktu tīklu, kas tiks izbūvēts visā Vācijā. Nākotnē Audi ir gatavs turpināt būvēt infrastruktūru citās ES valstīs.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.