Audi-FAW plāno stiprināt Vācijas biznesu Ķīnā

Vācu autoražotājs Audi nesen parakstīja ilgtermiņa sadarbības līgumu ar Ķīnas uzņēmumu FAW, kā rezultātā izveidojās kopīgs meitasuzņēmums Audi-FAW, kas nostiprinās Audi zīmolu Ķīnā. Šis tirgus ir viena no daudzsološajām mūsdienu auto industrijas jomām, tāpēc nav pārsteigums, ka vācieši aktīvi vēlas to iekarot!

Automobiļu giganta meitasuzņēmums būvēs savas ražošanas līnijas Čangčunā, Ķīnā, kur elektriskie transportlīdzekļi tiks samontēti uz pilnīgi jaunas PPA platformas. Tiek plānots izlaist vairākus modeļus, kas tiks pārdoti valsts vietējā tirgū ar iespēju eksportēt uz NVS valstīm un Eiropas Savienību.


Līdzīgu uzņēmumu ar nosaukumu FAW-Volkswagen jau pagājušajā gadā atklāja VW grupa, kurai ir arī partnerība ar FAW elektrisko transportlīdzekļu biznesā. Ķīnā šodien ir viss nepieciešamais, lai produkcija tiktu pilnībā izvērsta, ieskaitot tūkstošiem kvalificētu darbinieku armiju.

Tādējādi jau tuvākajā nākotnē mēs redzēsim Rietumu un Āzijas valstu apvienošanās rezultātu spēcīgas elektrisko transportlīdzekļu plūsmas veidā, kas tiek eksportēti uz dažādām pasaules daļām.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.